Пн-Пт 09:00 – 18:00
Сб-Нд вихідний
м.Чернівці, провулок Складський 7В
Вам зателефонувати?
0 0 грн
+38 (099) 733 17 55
Вам зателефонувати?
0 0 грн
0 0 грн

Як вибрати килимок для Йоги?

   Ми допоможемо Вам розібратися з різними видами килимків для йоги та фітнесу.

   Люди, які займаються йогою, дуже цінують зчеплення килимка з підлогою і поверхнею, а також натуральність складу продукту.

   Спираючись на ці факти, ми вирішили розвивати групу килимків для йоги (і фітнесу) на основі зі спіненого каучуку з різними видами сучасного екологічного покриття.

   Каучук – основна складова килимка, товщина килимка з такою основою може бути від 6 до 2,5 мм, залежно від переваг власника. Зазвичай люди, які серйозно займаються йогою, мають у своєму розпорядженні мінімум 3 килимки.   

   1. Килимки товщиною 5-6 мм важкі, їх вага досягає 3-4 кг, у більшості випадків їх використовують у йога-студії. За рахунок товщини вони м'якіші і також підходять для початківців.

   2. Для дому найчастіше використовують зручніший варіант, товщиною 4 мм. Вага такого килимка сягає 2.5-2.8 кг.

   3.Третій вид килимків відмінно підходить для подорожей. Вимог до нього найменше. Має професійну товщину 3 мм. Це може здатися смішним, але професіонали віддають перевагу найтоншим килимкам.

   Але все ж таки, повернемося до складу каучуку - існує 10 промислових видів спінювання каучуку. Залежно від типу, еластичність та міцність матеріалу також виходить різною.

   Найважливіші характеристики – це опір розтягуванню, повторна еластичність, зносостійкість, стиск та деформація.
   Більше того, продукт має масу переваг: гіпоалергенний склад, спінений каучук створює структуру матеріалу з ізольованими порами, яке не дозволяє поту і волозі потрапляти всередину килимка, тим самим перешкоджає розмноженню мікробів. Верхній шар протистоїть ковзанню долонь та стоп, що гарантує безпеку та стійкість для суглобів. А укріплена каучукова основа має натуральні скріплюючі властивості.

   А який обереш ти?
   Наші менеджери допоможуть тобі справитись з такою складною задачею!
   Дзвони +380994455800!